Suoraan sisältöön

Palvelut kuntoutujalle


Hallamaa Malviina

Uuden työn muotoilija, Digipajan ohjaaja

044 7813 103 | malviina.hallamaa@kuntoutussaatio.fi

Hausen Anni

Sosionomi (AMK), Digipajan ohjaaja

044 7813 203 | anni.hausen@kuntoutussaatio.fi

Häikiö Päivi

Sosionomi (AMK), hanketyöntekijä

044 781 3111 | paivi.haikio@kuntoutussaatio.fi

Sahervo Sarianne

Sosionomi (YAMK), työvalmentaja (eat), kuntouttavan työtoiminnan kehitysvastaava

0447813172 | sarianne.sahervo@kuntoutussaatio.fi

Schiess Marja-Liisa

Sosionomi (AMK), työvalmentaja (eat), hankevastaava

044 7813135 | marja-liisa.schiess@kuntoutussaatio.fi

Vahtero Ira

Palvelujohtaja, laatu- ja osaamiskoordinaattori, työterveyshuollon yhteyshenkilö

040 833 2982 | ira.vahtero@kuntoutussaatio.fi

Virtanen Iida

Sosionomi (AMK), työvalmentaja

044 7813180 | iida.virtanen@kuntoutussaatio.fi

Ylisirniö Toni

IT-asiantuntija, Datanomi (AT)

044 7813 190 | toni.ylisirnio@kuntoutussaatio.fi

Sisältö päivitetty 24.11.2020

Jaa sivu!

Simple Share Buttons